EET-HC2S271CA
MFR.Part #
EET-HC2S271CA
JLCPCB Part #
C7182730
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 420V 42mm 675mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS