EET-ED2W181CA
MFR.Part #
EET-ED2W181CA
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@100kHz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V 737mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS