EET-ED2G101CA
MFR.Part #
EET-ED2G101CA
Description
-25℃~+105℃ 1.326Ω@120Hz 1.3A@100kHz 100uF 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS