EET-ED2E681CA
MFR.Part #
EET-ED2E681CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 219mΩ@120Hz 250V 25mm 3.45A@100kHz 3000hrs@105℃ 45mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS