EEHZE1V151P
MFR.Part #
EEHZE1V151P
JLCPCB Part #
C542459
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+145℃ 10.5mm 105mA@100Hz 150uF 2000hrs@145℃ 27mΩ 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS