EEHZC1J330P
MFR.Part #
EEHZC1J330P
JLCPCB Part #
C341200
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+125℃ 110mA@100Hz 33uF 4000hrs@125℃ 40mΩ 63V ±20% SMD,D8xL10.2mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS