EEHZC1H680P
MFR.Part #
EEHZC1H680P
JLCPCB Part #
C178645
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+125℃ 187.5mA@100Hz 30mΩ 4000hrs@125℃ 50V 68uF ±20% SMD,D8xL10.2mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS