EEHZA1K330P
MFR.Part #
EEHZA1K330P
JLCPCB Part #
C128469
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10000hrs@105℃ 10mm 170mA@100Hz 33uF 36mΩ 80V ±20% SMD,D10xL10.2mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS