EEHZA1J680V
MFR.Part #
EEHZA1J680V
JLCPCB Part #
C542501
Package
SMD,D10xL10.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10.8mm 10000hrs@105℃ 10mm 270mA@100Hz 63V 68uF ±20% SMD,D10xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS