EEF-UE0D271XE
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEF-UE0D271XE
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mΩ 270uF 2V 3.5A@100kHz 4.2mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS