ERJP06F1603V
MFR.Part #
ERJP06F1603V
JLCPCB Part #
C543589
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS