EEEHA1H1R0R
MFR.Part #
EEEHA1H1R0R
JLCPCB Part #
C178610
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mA@120Hz 1uF 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS