EEEFN1J220XV
MFR.Part #
EEEFN1J220XV
JLCPCB Part #
C497613
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2Ω@100kHz 120mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 63V ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS