EEEFN1H680XP
MFR.Part #
EEEFN1H680XP
JLCPCB Part #
C494854
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 195mA@100kHz 2000hrs@105℃ 50V 680mΩ@100kHz 68uF ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS