EEE-FK1H391AQ
MFR.Part #
EEE-FK1H391AQ
JLCPCB Part #
C3829952
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14mm 390uF 5000hrs@105℃ 50V 675mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS