EEE1AA330WAR
MFR.Part #
EEE1AA330WAR
JLCPCB Part #
C336767
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 29mA@120Hz 33uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS