ERJ-6DQJ6R8V
MFR.Part #
ERJ-6DQJ6R8V
JLCPCB Part #
C2087233
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS