ECWHA3C562J
MFR.Part #
ECWHA3C562J
JLCPCB Part #
C128524
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 5.6nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS