ERJ-P03D2673V
MFR.Part #
ERJ-P03D2673V
JLCPCB Part #
C4277940
Description
-55℃~+155℃ 200mW 267kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS