ECW-H20392JVB
MFR.Part #
ECW-H20392JVB
JLCPCB Part #
C3786438
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 3.9nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS