ECW-H16103JVB
MFR.Part #
ECW-H16103JVB
JLCPCB Part #
C3793557
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 10nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS