ECW-H16203JVB
MFR.Part #
ECW-H16203JVB
JLCPCB Part #
C3792274
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 20nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS