ECW-FG60395JA
MFR.Part #
ECW-FG60395JA
JLCPCB Part #
C3798047
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.9uF 600V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS