ECW-FA2J564JB
MFR.Part #
ECW-FA2J564JB
JLCPCB Part #
C3808215
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 560nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS