ERJ-PB6B8450V
MFR.Part #
ERJ-PB6B8450V
JLCPCB Part #
C2087446
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS