ECW-F6273HLB
MFR.Part #
ECW-F6273HLB
JLCPCB Part #
C6942047
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 630V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS