ERJ-U1TD10R0U
MFR.Part #
ERJ-U1TD10R0U
JLCPCB Part #
C4070650
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS