ECW-F4823JL
MFR.Part #
ECW-F4823JL
JLCPCB Part #
C3806363
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 82nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS