ERJ-L08UJ74MV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L08UJ74MV
JLCPCB Part #
C3998456
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 330mW 74mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS