ECW-F2W394JAQ
MFR.Part #
ECW-F2W394JAQ
JLCPCB Part #
C3794799
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 390nF 450V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS