ECQ-UAAF563MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF563MA
JLCPCB Part #
C3297249
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 56nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS