ECQ-UAAF393KA
MFR.Part #
ECQ-UAAF393KA
JLCPCB Part #
C3296371
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 39nF X2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS