ECQ-UAAF273K
MFR.Part #
ECQ-UAAF273K
JLCPCB Part #
C3299173
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 27nF X2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS