ECQUAAF224MA
MFR.Part #
ECQUAAF224MA
JLCPCB Part #
C264040
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS