ECQ-UAAF154K
MFR.Part #
ECQ-UAAF154K
JLCPCB Part #
C3296141
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS