ECQ-U2A564MV
MFR.Part #
ECQ-U2A564MV
JLCPCB Part #
C3295042
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 560nF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS