ECQ-U2A473MG
MFR.Part #
ECQ-U2A473MG
JLCPCB Part #
C19606270
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+100℃ 275V 47nF X2 ±20% Plugin,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS