ECQ-U2A334MV
MFR.Part #
ECQ-U2A334MV
JLCPCB Part #
C19275455
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 330nF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS