ECQ-U2A124MV
MFR.Part #
ECQ-U2A124MV
JLCPCB Part #
C19602042
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 120nF 250V X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors