ECQ-U2A122MV
MFR.Part #
ECQ-U2A122MV
JLCPCB Part #
C5682923
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2nF 250V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS