ECHU1H123JX5
MFR.Part #
ECHU1H123JX5
JLCPCB Part #
C569835
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 12nF 30V、50V Metallized PPS ±5% 1210 Film Capacitors ROHS