ECEA1VKS220
MFR.Part #
ECEA1VKS220
JLCPCB Part #
C713349
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 22uF 35V 5mm 6.3mm 60mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS