ECEA1VKS100
MFR.Part #
ECEA1VKS100
JLCPCB Part #
C713348
Package
Plugin,D5xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 2mm 30mA@120Hz 35V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS