ECE-A1HKS3R3I
MFR.Part #
ECE-A1HKS3R3I
JLCPCB Part #
C4155699
Package
Plugin,D4xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16mA@120Hz 2.5mm 3.3uF 4mm 50V 6mm ±20% 插件,D4xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS