ECE-A1HKA330
MFR.Part #
ECE-A1HKA330
JLCPCB Part #
C1581175
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 33uF 50V 75mA@120Hz 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS