ERJ-UP3F2613V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2613V
JLCPCB Part #
C1869665
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS