ECA1JHG102
MFR.Part #
ECA1JHG102
JLCPCB Part #
C713177
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 63V 7.5mm 930mA@120Hz ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS