ECA1HHG222
MFR.Part #
ECA1HHG222
JLCPCB Part #
C713163
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.47A@120Hz 16mm 2000hrs@105℃ 2200uF 31.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS