ECA-0JM222
MFR.Part #
ECA-0JM222
JLCPCB Part #
C1668163
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16mm 2000hrs@85℃ 2200uF 5mm 6.3V 890mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS