ECA-0JM221I
MFR.Part #
ECA-0JM221I
JLCPCB Part #
C1580504
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 240mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS